Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oto nowi posłowie z okręgu lubelskiego. Podział mandatów do Sejmu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 października 2019 r. o 12:28 Powrót do artykułu
To już nie Komisje Wyborcze referują wybory, a prywatne agencje? Jeżeli jest to agencja rządowa lub samorządowa, to jeszcze gorzej dla tzw. demokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za mój Lublin......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Refendum w sprawie Górek było nieważne mimo tego, że dużo więcej osób zagłosowało przeciwko niż teraz taki Krawczyk dostał głosów za. Później będzie mówił, że on reprezentuje wyborców, tylko kogo jak ma poparcie ok 8000 ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.........ale że ta blondyna Marta pojedzie na Wiejska to jest wstyd dla Lublina, ta osoba zasiadajac w radzie miasta tylko czeka na przerwe żeby zajarac szluge i tak bedzie zachowywac sie w Sejmie, łape to i pies podniesie, szkoda że nie ma wyborów na przekupe targowa miałaby mój głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie w Lublinie a w Jakubowicach K. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Kanthak (12 803)? Lublin, z ostatniego miejsca - tego nie rozumiem? ciśnie się tylko jedne słowo..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego ludzie głosowali na kandydata z PiS zamieszkałego w Gdańsku ???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna uwaga: wojewoda Czernek był na liście do senatu, więc porównywanie wyniku wojewody do wyniku kandydata na posła jest MANIPULACJĄ mającą na celu DEZINFORMACJĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REwelacja mój kandydat wygrałi się dostał. Brawo PIS, niech żyje PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Węgrzy już mądrzejsi a w Polsce nadal ciemnogród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam do sprzedania maść na ból dupy. Czy ktoś z koalicji potrzebuje jej ???
 Mam maść na głowę. Bardziej Ci się przyda, niż nam twoja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smolarz nie wybrany, o jak miło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tebewał dostał się do sejmu. 3 osoby mają 1/230 reprezentacji w kraju zamieszkałym przez 37 mln ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogacka za pieniądze uczelni wywiesiła chyba więcej i co? nie dostała się.Ha, Ha. W galerii kłaniała się ludziom i rozdawała ulotki, a na uczelni nakazuje pracownikom stać na baczność jak wchodzi ( upadła Królowa)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZLIKWIDOWAĆ BANERY - WALKA TYLKO W DEBACIE I NA PROGRAMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebiegła Wcisło się wcisneła :) Ciekaw jestem co ukręci dla siebie na salonach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To możliwe tylko w Polsce ! Stanisław Gawłowski senatorem. Ciążą na nim zarzuty m.in . o korupcję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cimek babkę na pasach połamał- glin nie wezwał, odjechał z miejsca zdarzenia - został ojroposłem - "bo chory był'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję pracowników wsei i oic, czekają ich ciężkie tygodnie ... Leszku - trzymaj się ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kanthak - prawie 13 tysięcy bezmyślnych głosów na człowieka nie stąd. Obcy. Z nakazu. O zgrozo. Jak głupi naród mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...